Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék Mc'Donalds-ban...

Szeretnék Mc'Donalds-ban dolgozni. Középiskolába járok és mellette dolgoznék. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Valaki tudna írni tapasztalatokat, hogy így diákmunkásként mit várhatok? Mennyi a fizetés? Tényleg rugalmas a beosztás? Már sokat olvastam róla, de csak 1-2 évvel ezelőtti tapasztalatokat találtam.

2013. aug. 29. 20:10
 1/2 anonim válasza:
Ha ott dolgozni csak fele olyan szar, mint a kajájuk, akkor hajjaj...
2013. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég nagy a túljelentkezés, és szerintem azért nincs sok esélyed, mert az egyetemista, főiskolás hallgatók ugyanúgy diákok ugye, viszont nekik sokkal rugalmasabb az órarendjük, vagy akár be se járnak stb. így velük kicsit könnyebb, mint Mr/Miss Középiskolával, aki hétköznaponként gyakorlatilag rá sem ér egy rendes műszakra.
2013. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!