Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres Budapesten egy...

Mennyit keres Budapesten egy 20 éve a szakmájában dolgozó gyógyszertári szakasszisztens?

Figyelt kérdés
2007. szept. 28. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol dolgozik, egészségügyi intézményben, magánpatikában, gyógyszeriparban,gyógyszerkereskedelemben?

Én 22 éve vagyok asszisztens, és dolgoztam kórházi patikában kb. netto 80 ezerért, gyógyszergyárban ennél jóval többért, és jelenleg gyógyszerkereskedelemben brutto 190 ezerért. Magánpatikában forgalomtól függően lehet ennél több is.

2007. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na én nem is erről a kérdésről szerettem volna irni.Mi voltunk nagyon szegények és bldogok anno.Azóta mindig takarékoskodtunk, és minig elég volt mindenre.Aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli.Vannak ma is olyan emberek akik a másik ember fizetése töbszörösét keresik, és mégsem tudják beosztani,ez a beosztás tudomány amit a családból magaddal hozol.Én minig elégedett voltam mikor kevés volt akkor is, ha több akkor sem költekeztem ész nélkül.Nem csak megkeresni kel de beosztani kellene az embereknek megtanulni.És ha nics elég akkor megelégedni azzal ami van.tudom ma ez a legnehezebb.Ennyit szerettem volna irni.
2009. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!