Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú előtt nem féltek...

Állásinterjú előtt nem féltek a felsüléstől?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva kell menjek egy interjúra, ahol a Németországból a főnökök fognak kérdezősködni...angolul. Félek, hogy olyanokat kérdeznek amikre nem tudom a választ és felsülök. Angolul is csak középszinten tudok. Előtte 5 órát kell utazzak, majd ott kb 4-et üldögélni valahol, mivel vonattal megyek és így túl korán odaérek.

A legjobban attól félek, hogy csak szégyenkezni fogok ott, mint egy hülye gyerek, aki nem tanult... Sokat gondolkodom arról, hogy ne menjek, de nem válogathatok, örvendenem kéne, hogy visszahívtak.


2013. szept. 2. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
csak te es az a 2-3 ember fog tudni rolla ha felsulsz, senki mas:) Meg gondolj bele abba, hogy egy eloszursen mar atestel, nem veletlenul hivnak be.
2013. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképpen! Ha véletlen nem sikerülne jól ne érdekeljen, majd jobb lesz. Én is így voltam az első angol interjú után, nemrég a 3. ilyenen voltam és simán ment! Bár azt még nem tudom, hogy mi az eredménye...
2013. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!