Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van jövője Magyarországon egy...

Van jövője Magyarországon egy grafikusnak?

Figyelt kérdés
Érdekel a téma, szeretnék hasonló dolgokkal foglalkozni, grafikus pályát választani. Mennyire tud elhelyezkedni MO-n egy grafikus? Továbbtanulás előtt állok, érdemes belevágni?

2013. szept. 5. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy jó grafikus el tud helyezkedni. Ha elég kreatívnak érzed magad, hogy belevágj akkor vágj. Én megcsináltam a web-designer, grafikus képzéseket de sajnos nem váltam be senkinek, úgyhogy azt kell mondjam kidobtam 2-300ezret az ablakon és van 3 olyan okj-s papírom ami szorultabb helyzetekben segíthet mikor elfogy a wc papír.. Soha nem fogok benne dolgozni, mert nem vagyok elég kreatív. Elhelyezkedni el tudtam, viszont a 3. eltanácsolás után feladtam, és másfelé néztem. Mind a 3 helyen 1hónapnál kevesebb idő után mondták, hogy köszönik szépen. Pedig nem voltam olyan rossz benne, csak nem voltam nekik elég kreatív ennyi.. Mikor azt mondják, hogy csinálj egy logót meg webdesignt a jóskapista bt-nek akkor légy okos.. Nem mondanak semmit csak hogy csinálj valamit aztán ennyi.. Ha meg nem tetszik nekik és nem tudsz olyat csinálni ami igen akkor repülsz ennyi :) Sajnos ez egy ilyen szakterület.
2013. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!