Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Találkoztatok már az alábbi...

Találkoztatok már az alábbi kamu állásokkal amikkel próbálnak csőbehúzni és a pénzed vagy az munkaerőd kicsalni és a saját hasznukra hajtani? Mit tennél egy ilyen "ügynökkel"?

Figyelt kérdés

Forex

Oriflame

Gyémántbirodalom

Otthon végezhető borítékolás és másolási munka

Gazdagodj vásárlásaidból

Gem sziget 3d


2009. nov. 2. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltak,kiröhögtem.
2009. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Páros lábbal kirúgni, és nézni, ahogy repül.

Ajtót bereteszelni, csengőt betömni ronggyal, ablakot bedeszkázni.

Sciennet ügynökhöz kihívni az Apechet is.

2009. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Dehát ezek olyan sikeres munkák és csak kitartónak kell lenni és minden sikerülni fog!!!!


neeeeem?

2009. nov. 2. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha ráérek és kedvem van, akkor meghallgatok egy-egy előadást.

a múltkor robbantottam egy lyonesses előadást. szerintem ott nem írt alá senki :D:D:D azóta nem jelentkezik az illető, pedig előtte már 2 éve nyúzta a páromat mindenféle hülyeséggel :)


a páromat hívták megint és ő kérdezte, hogy mehetek-e én is. mondták, hogy persze. párom mondja, hogy én sokat kérdezek, mondták, az nem gond az a jó. hát így jártak. :D:D:D


nem szeretem, ha hülyének néznek.

2009. nov. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

Már több mint 10 év dolgozunk férjemmel, négy diplománk van, talán még van is valami a fejünkben, hiszen mindketten középvezetők vagyunk, de mégiscsak meghallgattam kb. egy éve a felsorolásban lévő „ügynököt”, sőt fel is keltette az érdeklődésemet. És miért? Ne gondold, hogy pénzéhes vagyok, de unom már, hogy lassan felnőttkorba lép az autó amivel járunk, be kell osztanom minden pénzt, hogy a hitelemet kifizessem. És ha ezt az életet folytatjuk, mint eddig, akkor a lakáshitelünk mellett esélyünk sem lesz, hogy éljük is az életet.

Természetesen ezen leügynökölt körben is előfordulnak szélhámosok, de sok becsületes ember van köztük, akik nem az alkalmazotti létre esküdtek, mint legtöbben, nekik vannak céljaik amiért hajlandóak felállni és menni akár napi 12 órát is, és nem a Mónikát és az idióta vacsora műsorokat nézik a tévében a 8 órás állás után. Van hitük, kitartásuk és a bizonytalanság ellenére mennek előre és próbálják a megrögzött alkalmazottakat (rabszolgákat) ráébreszteni, hogy lehet másképp is élni. A „biztos” állásban a munkaadó szerinted nem az alkalmazott munkájából él meg?, a munkaerőd kicsalja és a saját hasznára hajt? Miért van, hogy az alkalmazottak zöme Suzukit vesz a főnök pedig BMW-t? Ez elgondolkodtató nem?

Én nektek azt javaslom, hogy ha valaki megkeres egy ajánlattal, csak az igazat mondd: örök életembe alkalmazott szeretnék lenni, másoktól akarok függeni, és csak panaszkodni, ítélkezni tudok, tehetetlennek érzem magam, a jobb életért nem vagyok hajlandó semmit tenni. Be mered ezt vállalni? Ha igen, biztos nem fognak többször megkeresni, ha nem, akkor pedig azt hiszik, hogy te is szeretnél jobb életet.

2009. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"azt hiszik, hogy te is szeretnél jobb életet."

Az ügynöki munka nem a jobb életről szól - inkább a létbizonytalanságról és a durva megaláztatásokról.

És ott is 95%-ban a munkaadódat gazdagítod.

2009. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!