Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sikerült a diplomátokkal...

Sikerült a diplomátokkal elhelyezkedni? Meddig voltatok munkanélküliek? Mennyi időbe került? Hányadik munkahelyeteken? Milyen szintű, területű diplomával?

Figyelt kérdés
Most jelenleg dolgozom közmunkásként, de természetesen mint minden friss diplomás szeretnék ezzel,ezen a területen dolgozni, bár most lehetetlennek tűnik. Kb. 3-4 hónapig voltam munkanélküli, ami szerintem nagyon jó a korosztályomhoz képest. Sokan 8-19 hónapja munkanélküliek ha nem több. Abban bízom hogy így, hogy volt már a diákmunkákon túl más munkatapasztalatom is, így könnyebb. De könnyebb lesz? vagy a közmunkát nem is nézik majd? (nem sepregetek vagy hasonló hanem egy irodában dolgozom, bár túl sok köze nincs a diplomámhoz). Mennyire veszik figyelembe? Jobb a helyzetem mint míg közmunkám sem volt?
2013. szept. 9. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán egy picit jobb, tízes skálán mondjuk ha eddig kettes volt az esélyed, most három. De az önéletrajzodba bele ne írd, hogy közmunkásként dolgoztál irodában... Azonban pár hónapos tapasztalat szinte semmi, még több évessel is nehéz elhelyezkedni. Én személy szerint 1 évig kerestem az állást, miután megkaptam a diplomám, azóta azonban ugyanazon a helyen dolgozom, 3 éve.
2013. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem úgyis kiderül mert a körnéken nagyon sokan dolgozunk közmunkában. De eltitkolni sem szeretném mert az meg megint gáz. De most majdnem mindegy miből jött a fizetésem, vagy nem?
2013. szept. 10. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy hetig voltam munkanelkuli. 11 felev alatt vegeztem el a 6 feleves bsc kepzest. Ennyi ido alatt viszont a szakmanak olyan teruleteivel volt idom foglalkozni amivel a tanagyag nagyon feluletesen vagy egyaltalan nem.

Megerte, szeles latokorom van es piackepes tudasom.

2013. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!