Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mai világban 12 órás munkavégz...

Mai világban 12 órás munkavégzésért 90 000 forint nettó fizetés jó keresetnek számít?

Figyelt kérdés
havi 14 napot kell dolgozni érte.
2013. szept. 10. 07:46
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
58%

En vallalkozo vagyok tehat nem holmi 100ezreket keresek!

Arrol beszeltem, hogy ha vegig kerdezed az embereket, hogy mennyit keresnek akkor majd csodalkozol de semmi gond! Az se baj, hogy MA magyarorszagon kb a 3millio dolgozonak a 40% minimal berert dolgozik ugye?? tehat a 40%embereknek 70ezer forint korul keres! Akkor a kutyat nem erdekli hogy kiszamolnak egy mertani kozepet amivel kijon, hogy 140ezer az atlag ber adott szektorban. Ennyi csak a velemenyem az okoskodo dumarol!!

2013. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
90%
biztonsági őrként kb ennyi az átlag....
2013. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
55%
Teljes mértékben régiófüggő. Békéscsabán lehet h elmegy, Bp-n teljesen rossz.
2013. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
39%

"kiszamolnak egy mertani kozepet amivel kijon"


Nem számtani közepet számolnak? Miért számolnának mértani közepet? :O

Amúgy meg igen, erről szól az "átlag" kifejezés: Végigkérdezel párezer embert utána fogod a számológépet és nem 70 ezer fog kijönni. Az nem az átlag ha te csak a minimálbéreseket kérdezed végig, direkt kihagyva azokat akik 100e felett keresnek :D

2013. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
55%

"Teljes mértékben régiófüggő. Békéscsabán lehet h elmegy, Bp-n teljesen rossz."


Egyetértek! Ha vidéken, ahol kevés a munka, de cserébe jó levegő és nyugalom van plusz olcsóbb az élet ott ennyivel el lehet lenni egész tűrhetően. Budapesten drágább az élet (konkrétan lakásárak például), ott ez nem az igazi, és ennél jobbat is lehet találni.

2013. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
24es Te is vagy 1 nagy ...fej!!! Nem azt irtam, hogy csak bizonyos embereket kell megkerdezni, hanem azt irtam, hogy ha az emberek 40% keres minimalbert akkor az emberek valos atlag keresete sehol sem lesz attol amit papiron kiszamolnak! Erre mondtam, hogy az a mertani kozep amivel a KSH meg a kormany hozakodik elo es nem az amit Pista bacsi meg Julika neni kap a munkajaert! De elmondom neked azt is hogy, ha bekukkantanal egy elektronikai gyarba fuggetlenul, hogy 8 vagy 12oraznak magad dobbennel meg, hogy a dolgozok 80%nak a bere nem eri muszakpotlekkal meg mindennel egyutt a netto 80ezret!!!
2013. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem kötelező ott dolgoznod. Találsz havi nettó 80-nál jobbat, csak keress. Az sem árt, ha beszélsz nyelveket és esetleg valami szakmád is van.

Szóval továbbra sem számít jónak a 90e, max úgy, hogy vakok között félszemű a király - minimálbéresek között meg a 90 ezer az álomfizu. :)

2013. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Nem mondtam 1szoval sem hogy az jo kereset! Azt is irtam, hogy vallalkozo vagyok csak dolgoztam ilyen helyen es tudom mit kerestek az emberek a soron es azt is hogy egy javito vagy mint en is muszakvezetokettn a 3szorosat kerestem! De ettol fuggetlenul a nepek tobbsege a nagy atlag annyit keresett! De ha megelhetes reszero nezzuk a dolgokat akkor netto 200alatt minden szarnak szamit!!
2013. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Ne hallgass amártírkodó nyavajgógépekre. Nem, nem az.


Csak azt akarják, hogy valaki tudja, hogy ők kevesebbet keresnek, szgééééénnnnyyyyek.


Nem jó. Nem.

2013. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 bumbi02 ***** válasza:

A mai világban meglehetősen rossz fizetésnek számít. Szerintem.


A mai Magyarországon viszont jónak mondható mert átlagnál kicsit több..

2013. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!