Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláshirdetés amivel kapcsolat...

Álláshirdetés amivel kapcsolatban a Budapest Váci út 187. Optima. B irodaházba hívnak interjúra, biztosan Zepter?

Figyelt kérdés
Kezdő álláskereső vagyok, érettségi után. Tanulás mellett vállalható munkát kerestem és nagyon megörültem az Irodai asszisztensi állásnak, annak főleg hogy vissza is jeleztek. Hosszú ideje próbálkozom... De most hogy rákerestem a címre és találkoztam a Zepter fogalmával (mert úgy tűnik ez a név már fogalommá vált) kicsit elbizonytalanodtam. Igen tanultam az esetből s rá jöttem hogy előbb utána kellett volna néznem, de valahogy nem adta magát, tekintve hogy nem tüntették fel a cég nevét azt gondoltam egy kisebb vállalkozásról van szó...

2013. szept. 12. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
101%
2013. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Budapest, Váci út 187 utcakép:

[link]

2013. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez egészen biztosan a Zepter.

Ha e-mailen jeleztek vissza, hogy az önéletrajzod alapján szimpatikus vagy, megadtak 2 esetleg 3 időpontot mikor az interjúra mehetsz, és a nevet akit keresned kell állás ügyben (az aki az e-mailt írta), akkor tuti, hogy az.

2013. szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!