Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok ebbe segíteni, mert...

Tudnátok ebbe segíteni, mert nem vagyok ebben a témában jártas? Melyik diákszövetkezethez érdemes elmenni suli mellett diákmunkát végezni?

Figyelt kérdés
Aki tud valamelyik diákszövetkezetről a véleményét is szívesen olvasom. A segítséget előre is köszönöm. Nagyon fontos lenne.

2013. szept. 19. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 5-nél is vagyok. Semmivel nem kerül többe ennyinél figyelni a munkákat, mint 1-nél.


Szegeden vagyok, de a legtöbb ezek közül országos.


Ötcsillagos Diákszövetkezet

Melódepó

Melódiák

Minddiák

Fürgediák


És van a jobozz.hu weboldal, ami általában ezeknek az állásajánlatait gyűjti össze egy helyre, listázva.

Értelemszerűen azért jó soknál lenni, mert soknál választhatsz sok munka közül.

2013. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! :-)


Ez nagyban függ attól is, hogy merre élsz, illetve hol szeretnél dolgozni helyileg. A legtöbb diákmunkát szövetkezeten keresztül, fent pesten (és vonzáskörzetében) lehet találni.



Én több szövetkezetnek is a tagja vagyok:


-Pannon-Work (nincs velük semmi probléma, itt Budapesten nagyon kedvesek az ott dolgozók, ha rendesen elvégzed a munkádat, akkor van hogy téged keresnek meg először, a fizetéssel pedig sosem volt még gond, mindig időben és rendesen fizettek ki)


-BiztosPont (szintén itt Budapesten van ez a szövetkezet, probléma velük sincs, a fizetés mindig rendben lezajlott, az ott dolgozók mindenről részletesen tájékoztatnak és segítenek mindenben, plusz ami hatalmas előny ennél a szövetkezetnél és ezt nem tapasztaltam még másnál, hogy nem kell felutazgatni, mert elfogadják ha postán vagy szkennelve+emailben küldesz dokkumentumokat nekik. Pl. iskolalátogatási papírt, jelenlétí ívet, stb...Tesco-s munkájuk nincs tudtommal, de általuk voltam Penny-ben pl.)


-Diák-navigátor (kerüld el, beléptem több mint 1 éve, azóta 1 munkát sem kaptam)


-Diákmánia (kerüld el, gyakorlatilag semmi munkát nem adnak már. Régen volt csak jó, amikor beindult, azóta...)


Nem vagyok tagjuk:

-Rébusz: Magyarország legnagyobb szövetkezete, ennek ellenére annyi, de annyi rosszat hallani róluk, hogy huhh... Fizetéssel sokszor probléma van, mert nem utalnak rendesen, amennyi összeget kellene, az ott dolgozó nőcik eléggé ... Remélem érted, próbálok finom lenni. :) :)

Van, hogy ezek a drága hölgyek nem tudnak rendesen tájékoztatni a munkáról, stb. Olvasgathatsz róluk itt gyakorin is. :)


-Multi Job: azt mondják ismerősök, hogy nincs velük semmi gond.


....

és még rengeteg szövetkezetet találsz, de nagyon nincs többről tapasztalat. :)


Nagyon sok szövetkezet van, ahol szinte csak 1-2 munka van, ezeket érdemes elkerülni. Aminek úgymond "nincs neve", mert az életben nem hallott még róla senki. :D

Mondjuk a diákmánia is ilyen meg a diák-navigátor de rá is faragtam, szerencsére ingyen lesz tagja az ember. Idővel majd kilépek tőlük.


A Fürge Diák még neves szövetkezet, csak sajnos nincs tapasztalatom még ismerősöktől sem.


Minden jót!

Szia! :)

2013. szept. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!