Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nettó 300 felett keresel...

Ha nettó 300 felett keresel alkalmazottként, akkor mi a szakmád?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan írják, h. havi 300-1milla közt keresnek itt a gyakorin. Én több diplomával, 2 nyelv felsőfokkal sem érek ennek a közelébe.

Vállalkozók ne válaszoljanak, csak alkalmazottak. Köszi!



2013. szept. 19. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Mit ér a több diploma ha nem piacképes??? Az sem érdekel senkit ha nem hasznos a nyelvvizsgád ha úgysem használod ki! Itt vannak a gondok...De ha valaki jó képességű vagy miért nem vállalkozol? Jah igen féltek a kockázatoktól de sok pénzt szeretnétek keresni piac nélküli tudással... Lol
2013. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Multinal penzugyes. Nem vezeto beosztas.
2013. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
"Sima" alkalmazottként bankban, pénzügyi szférában lehet ennyit keresni. Vezető beosztásban ennek többszörösét is. Ha jól bírod a nyelveket, akkor tolmácsolással ennyit simán kereshetsz.
2013. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Akik ezen az oldalon írják,h 1 millákat keresnek, azok csak trollkodnak, ha annyit keresnének nem itt vernék el az idejüket. És igen, ahogy az előző válaszolók mondták, elég sokan kereshetnek ennyit. Banki alkalmazott (nem az aki elöl ül az ablaknál), mérnökök, magas végzettségű közalkalmazottak stb.
2013. szept. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Ja, közalkalmazott alatt nem a gereblyéző cigányokat értem, hanem a köztisztviselőket, pl egy hivatal dolgozója.
2013. szept. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem, hogy miért gondoljátok trollnak azokat akik akár 1milliót is keresnek havonta.... Ők nem azok akik 100 meg 1000milliókkal dobálóznak és mellette snobok...
2013. szept. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1-nek: Angol, németből vagyok felsőfok, a diplomám is piacképes lenne, csak sokan vagyunk ilyen végzettséggel.
2013. szept. 20. 07:17
 8/13 A kérdező kommentje:
Jah és egyáltalán nem irigykedem, csak kíváncsi vagyok. De most vhogy nem nagyon jön ide az a sok ember, aki verte a mellényét, h 8 általánossal keres 1millát...
2013. szept. 20. 07:18
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Vezető jogászként havi 400e körül keresek, ez az alap, amire még 1-2 dolog rájön. Lehet lepontozni. :)
2013. szept. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

Látom a sok diplomás zokon vette az igazságot sajnálom... ez akkor is TÉNY!!!

Amúgy ha sokan vagytok adott területen akkor mégsem piacképes a végzettséged... Kereslet-Kínálat! Amúgy nekem csak érettségim van igaz nem alkalmazott vagyok de 800-1200ezer között van a havi bevételem!

2013. szept. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!