Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet a mai világban...

Hogy lehet a mai világban protekció nélkül friss diplomásként elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Tippeket, ötleteket várnék. Köszönöm
2007. szept. 30. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nehezen, mert a gyakorlatot kérik. Azt nem írtad miből van diplomád.
2007. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Friss diplomásként elég nehezen.

Ezért ajánlják sok helyről, hogy az ember már az egyetemi évek alatt gyakorlatot szerezzen egy cégnél. És ha bejön az adott cég, és ők is elégedettek, akkor maradhatsz is. :)

2007. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban rengeteg utánajárással, próbálkozással. Add be mindenhová az önéletrajzodat, ahová csak lehet. Regisztrálj fejvadász cégek honlapján, álláskereső portálokon. Ezeken a helyeken önéletrajzot, fotót is fel lehet tölteni magadról. Amíg nincs megfelelő állásod, addig vállalj olyan munkát, ahová kiskönyvvel felvesznek, ha ki akarod használni a Start programot.
2007. okt. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
70%
Szerintem szerezz néhány jó ismerőst az a titka mindennek.Én is úgy kerültem be,anékül még mindig csak minimálbéren lennék:(
2008. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!