Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco vagy Mc Donald's első...

Tesco vagy Mc Donald's első nyári munka? Vagy esetleg valami más, "jól fizető" lehetőség 15 éves kortól?

Figyelt kérdés
Engem a Meki mindig is vonzott, tehát lehet, hogy lenne a megfelelő. Azonban a Tesco, kívülről egyszerűbbnek tűnik, csak az meg unalmas, vagy nem? Köszi
2013. szept. 22. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de miből gondolom hogy téged 15 évesen foglalkoztatna a Mc Donalds vagy a Tesco? 15 évesen örülhetsz ha egyáltalán hívnak valami kukorica címerezésre vagy szórólapozásra fillérekért.
2013. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Tesco nem fog 15 évesen alkalmazni semmire.
2013. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 évesen egyik se. 16 éves kortól lehet dolgozni, de pl. Mekiben szerintem ott se, Tescoban is max árufeltöltőnek. De akkor is minnek vennének fel, ha pénztáros nem is lehetsz? Mindenhova már mindenes kell.
2013. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15 éves korától dolgozhat iskola szünetbe, szülői engedélyes, de tapasztalat hogy 16 év alattiakat többnyire csak kukoricát címerezni meg szórólapozni küldik ki...
2013. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elnézést az esetleges buta kérdésért, de mégis mi a lópikula a kukorica címerezés? :D A 15 éves kort meg én sem gondoltam komolyan, csak valami kb-t akartam adni...
2013. szept. 22. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!