Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakmai gyakorlatot ti hol...

Szakmai gyakorlatot ti hol töltenétek el legszívesebben?

Figyelt kérdés

Most 2.éves, földrajz szakos hallgató vagyok és kötelezően kell keresnem egy céget vagy egy intézményt, ahol eltölthetem ezt a pár hónap munkát.


Úgy gondolkozom, hogy olyan helyre jelentkezek, ahol aztán a főiskola után is kaphatnék helyet.


Csak, hogy én pénzt is szeretnék keresni... tehát ez a közalkalmazotti bértábla pl, hát nagyon alacsony.

Van valami tapasztalat erről? Mit ajánlanátok?



Geográfus a diploma megnevezése ami majd lesz, terület és térségfejlesztés, projektmunkákkal kapcsolatos.

Köszi előre is!


2013. szept. 23. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha pénzt akarsz keresni akkor kicsit mellélőttél a szakválasztásnál...


Amúgy szakgyakon kb. sehol nem fizetnek egy fillért sem.

2013. szept. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Gyakorlaton nem szoktak fizetni, max. állják a kajádat, meg egyéb költségeidet - ha jófejek. Sokaknak rendes munkavégzésre sem fizetnek egy ideig, ld. pl. az ügyvédjelölteket, vagy rezidenseket!

2. Közalkalmazotti bértábla az nem vonatkozik a gyakorlatra... Ha szerinted az alacsony, akkor nagyot fogsz te még lesni az életben.


Nem reálisak az elképzeléseid!

2013. szept. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!