Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 4 millióból milyen vállalkozás...

4 millióból milyen vállalkozást lehet nyitni?

Figyelt kérdés
gondolok én itt fuvarozó cég?pékség?vagy nem tom ti mit mondtok?

2013. szept. 30. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ha csak befektetni való pénzed van, de nincs hozzá szaktudásod, aminek a mentén elindulj, akkor ne vállalkozz, mert csak elveszíted a pénzt. Egyébként hogyan gondoltál például fuvarozó céget 4 millióból? Egyetlen teherautó nem jön ki ennyiből.
2013. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de válalkozást akarok nyitni
2013. szept. 30. 18:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy jó helyen lévö lottózó akár het 1 millió bevételt is hozhat!

A legdrágább egy lottózóban a hely bérleti díja, a gépeket a szerencsejáték zrt ingyen adja!És a lottózóba egy nemzeti dohányboltot is nyitnék ami ugye + haszon!

2013. okt. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mennyiért lehet egy jó lottózót nyitni??egy jó helyen?
2013. okt. 1. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát én valami plazát vagy nagy bevásárló központot ajánlanék ahol még nincs lottózó de az ilyen helyeke ott kezdődik a havi bérleti díj hogy 500 ezer /hó


De itt van egy kis olvasnivaló ezzel kapcsolatban:

[link]


[link]

2013. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi
2013. okt. 1. 17:36
 7/11 Flector 67 ***** válasza:
Most úgy őszintén szerinted nincs még mindenhol lottózó? Én inkább államkötvénybe tenném a pénzt. De a Tiéd, úgy szórod el, ahogy akarod.
2013. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
államkötvény be?:DD persze azt becsődölünk azt kámpec a pénznek nem?
2013. okt. 1. 18:05
 9/11 Flector 67 ***** válasza:
Mert a lottózónak ám nem. Látszik, hogy nem értesz a témához és sose vállalkoztál. Na így nem szabad belefogni. Persze ez csak egy jó tanács. A Te pénzed. Én a hússzorosából se indítottam vállalkozást.
2013. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de az meg kevesett ad mint kamat
2013. okt. 1. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!