Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizetni kell a munka elvégzése...

Fizetni kell a munka elvégzése elött, de ez valós munka lehet? Merjek regisztráció után fizetni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 2. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkáért sose fizess.
2013. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet ppal fizetni és van is munka. Nézd meg a linket.
2013. okt. 2. 13:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem jelentkeznék. Kamu szagú ez. Miért nem a kifizetésekbe kalkulálják bele a saját jutalékukat, vagy az első munka díjából vonják le.

Nekem mindig gyanús, ha fizetni kell azért, hogy dolgozz.

2013. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegesíts már! Ez a weboldal kész sincs, de fizetni már lehet nekik! Lorem ipsum!
2013. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hm.. De miből gondolod h nincs kész?
2013. okt. 2. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:

pl.: Szerveridő: 2013-10-2 14:47:35 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'GROUP BY 'tavmunkas' ORDER BY `leadas`' at line 1



XD

2013. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5:


A "Lorem ipsum" a kamu szöveg: [link]

2013. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is kamu. Én még tavasszal jelentkeztem egy állásra, e-mailen küldtek egy hosszas tájékoztatót, meg belinkelték ezt az oldalt. Már meg is tetszett, gondoltam megpróbálom, de aztán kiderült ugye, hogy be kell fizetni pénzt valami software használati díj címén. Úgyhogy hagytam is. Ha előre kell fizetni, az sose jelent jót. Miért nem lehet az díjakat beleépíteni a fizetésekbe, illetve azokból levonni? Minek kell előre pénzt utalgatni?

Aztán jött ilyen "akció" hogy most fél áron vehetem igénybe, meg ilyenek, aztán sorba jöttek az e-mailek hogy meghosszabbították a határidőt és így tovább. Azóta is kapom az értesítőket. Ha ez annyira valós munka lenne szerintem már rég megteltek volna, és nem kajtatnának még mindig delikvensek után.

2013. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ohh tök jó az oldal, kár hogy nem én találtam ki :(


A lényeg a következő, (befizetsz a munkáért) emelt díjas SMS-t küldesz nekik, ők ezt "munka" gyanánt kiadják adatfeldolgozásra egy másik szintén SMS-t küldő "munkásnak", aki ezért kap 20%részesedést a te SMS-ed árából. Viszont a következő BALEK SMS-ét már te dolgozhatod fel 20%-ért :)


Az ilyen csoda üzleteket állambácsi mindig engedi, mivel az 1000Ft-os SMS-ből 270Ft áfa, levonják a te 20%-odat, levonnak működési költségre pl. 10%-ot a maradék 40%-át pedig szintén állambácsi kapja meg.

Bűncselekményt csak akkor vizsgálnak ki, amikor már túl sok a károsult száma, illetve szerepelt már az átlátszó.hu-n! Ilyenkor már nem dőlhetnek hátra ölbe tett kézzel, miközben az SMS-ekből befolyt limuzinban ülnek.

2013. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elég az elmúlt évtized piramisjátékaira gondolni, minden épeszű tudta miről van szó, feltételezhetően akadt köztük rendőr is (talán), ennek ellenére nem történt semmi beavatkozás. Az óta is nyomoznak, viszont ha lenne bűnös akkor a befizetett adók is jogtalanul kerültek volna az államkasszába, amit szépen vissza kéne fizetni...


Hallott már valaki állami pénz visszatérítésről piramis ügyben??? NEM?


Akinek ez bonyolult talán jobban megérti a következő kérdést. Hány olyan esetről tudtok, ahol a termelők visszakapták a felvásárló által ki nem fizetett árú után a termelőktől állambácsi által beszedett adót? Itt könnyű dolgotok van, hiszen 1db ilyen eset volt, ráadásul pont idén! De ennek is csak választási okai voltak, Libajnai lejáratása volt a cél :)

2013. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!