Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Starbucks-ba barista tapasztal...

Starbucks-ba barista tapasztalat nélkül is vesznek fel embereket?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék bekerülni, de nincs vendéglátói tapasztalatom. Dolgoztam már hostessként, szóval az emberek "kiszolgálása" és a velük való kommunikáció nem áll távol tőlem, de példának okáért pénztárgépet még sosem kezeltem. Esetleg van köztetek olyan, aki vendéglátós előélet nélkül pályázott és megkapta az állást?

2013. okt. 9. 17:54
 1/1 anonim válasza:

(Tudom hogy nem aktuális már, de valakinek lehet hasznos lesz XD)



Szóval a Starbucksba nem kell képesítés mert ott betanítanak (nekem mondták hogy néha jobb ha valaki semmit sem tud mert akkor nincs esetleg valami rossz berögzülése más helyről).

Sokat eldöntenek még az interjú alapján, mert van egy fajta ember akit keresnek a Starbucksban, aki tudja biztosítani a "Starbucks élményt" (kedves, türelmes, el tud vonatkoztatni a saját szar kedvétől és normálisan kiszolgálni a vendégeket)

2018. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!