Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik cégnél mennyi a fizetés...

Melyik cégnél mennyi a fizetése egy CNC-snek?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam egy cikket (kb. fél éves) a szakmunkások bérezésével kapcsolatban, ahol az egyik kommentelő azt írta, hogy nagyjából háromszor annyit keres egy CNC-s Nyugat-Magyarországon, mint keleten. Na ezt azért nem igazán hiszem. Ezért is kérdeznélek meg titeket, hogy ki melyik városban, melyik cégnél hány éve dolgozik, és mennyi a fizetése? Esetleg azt is oda lehet írni, hogy "zöld gomb nyomogató" vagy programozó. Csak őszintén, itt névtelenül adhatjátok ki magatokból ami bennetek van.:)

2013. okt. 10. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez változó, a szomszédom pl 300 körül keres Miskolcon, ugyanúgy ebben a városban egy másik ismerősöm 100 körül. Nagy a szórás, és az igazság az, hogy cnc kezelőből is annyi van már, hogy Dunát lehet rekeszteni, tehát egyre alacsonyabb lesz a bérezés várhatóan.
2013. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hello!


Bács Kiskun megyében dolgozom, bonyolult egyedi gyártásban, megmunkáló központon. A zöldgombozást kizárhatjuk ugye...

Automata célgépeket és gyártósrokat készítő cégnél.

Olyan netto 140 körül keresek átlagban +20000ft caffeteria.

2 műszakban.

2013. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindkettőtöknek! Én is borsodi vagyok, és jövő tavasszal lesz vége a tanfolyamnak, azért is kérdeztem. Viszont azért érdekelt volna, hogy ki hány éve dolgozik, mert az 1. válaszoló ekkora differenciát írt egy azon városon belül. Lehet, hogy aki 300-at keres, már 20 éve ezt csinálja, aki meg 100-at az meg csak két éve. Bár én már akkor nagyon boldog lennék, ha havi 100 nettót kapnék...
2013. okt. 15. 13:13
 4/5 anonim válasza:
Igaza van az 1. válaszolónak. Az én városomban is van cnc-s aki 400 fölött keres, és vagyok én aki 100-at. Ja és 5 éve csinálom aktívan, beállítás, programozás, teljesen egyedi alkatrészek gyártása, karbantartás, tehát minden. A másik cégnél az a bizonyos 400+-os zöldgombozik. Ja és mindketten 1 műszakban.
2013. okt. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Győrben dolgozom és 3 éves tapasztalattal keresek 150-200 at. 3 műszakban +hétvége. (egyedi gyártás)

Haverom pécs mellöl jött dolgozni Győrbe ő 300 körül keres.

Nagy a szórás itt is a fizu terén.

Ha tudsz egyediben programozni akkor jól lehet keresni, de az minimum 2év egy türelmes munkahelyen.

2013. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!