Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kirúgnak azért mert eljárás...

Ha kirúgnak azért mert eljárást kezdeményeztem a termelés vezető ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés

Arrogáns, lekezelő, öntelt és sértő a termelés vezetőnk viselkedése. Nem értékeli a munkám, de cserébe viszont mindig beleköt az emberbe és paraszt módon beszól. A fizetésem egy részét (ami bónuszként van feltüntetve) mindig elveszi úgy hogy nincs gond a munkámmal csak nem vagyok a kedvence.

Egyik pont elegem lett az egészből és felmentem a HR-re és elmondtam hogy mi a helyzet. Ha a fülébe jut kirúghat, de akkor hová tudnék segítségül fordulni?



2013. okt. 13. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj a nagyfőnökhöz, mondd meg neki nyugodtan hogy mi a helyzet, meghallgat mindkettőtöket, és majd meglesz oldva a dolog. Van rá bizonyíték hogy lenyúlja a bónuszodat amúgy, másokkal is ilyen? Vannak olyan kollégák akik tudják ezeket tanúsítani?

Csak úgy nem rúghatnak ki ezért, nem tehetik meg, ha mégis így van akkor munkaügyi bírósághoz kell fordulni.

2013. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze van rá bizonyíték, a bérpapíron rajta van, köszi a választ!
2013. okt. 14. 04:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!