Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért csak seggnyalással...

Miért csak seggnyalással lehet feljebb kerülni egy munkahelyen? Minden hely ilyen?

Figyelt kérdés

A mostani munkahelyemen 2 hónapja vagyok, sokan jöttek utánam, azt vettem észre, hogy aki feljebb került magasabb beosztásba az nyalizott a főnöknek vagy valamilyen kapcsolatban állt vele( rokoni, baráti, leszopta)


Beszélgettem régóta a cégnél lévő kollégákkal és mondták, hogy kezdetben egy mérnök volt 5 minőségellenőrrel, aztán egyre bővült a csapat 3 éven át.

Utána egyszer csak amikor már egy év eltelt jött egy csaj aki egy hónap alatt hirtelen 2 szintet is ugrott és nem hogy csoportvezető, hanem technikus lett, pedig nincs szakirányú végzettsége.Az a pletyka terjeng, hogy lefeküdt a főnökkel, térdelt, stb.

Utána azokat tették meg csoportvezetőnek akiket ez a csaj hozott, barátok, húga, pedig fogalmuk sem volt újoncként az ott végzendő munkákról.

Aki meg kezdetektől ott volt, jól dolgozott, akár diplomája is volt, szakirányú őt meg nem léptették elő csak mert nem nyalizott.

Ezért érdemes tanulni és igyekezni?Minden munkahely ilyen? :(


2013. okt. 15. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, nálunk messze nincs ilyen!

Sőt a végzettség sem sokat számít, annál inkább a hozzáállás , az elvégzett munka, a szorgalom(és ez nem túlórában nyilvánul meg), a céget előre mozdító ötletek, a teljesítmény.

2013. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
itt agyarországon így
2013. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!