Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek érdemes most tanulni,...

Minek érdemes most tanulni, mire van kereslet szerintetek? Illetve mire lesz a közeljövőben?

Figyelt kérdés

Egy tanfolyamra gondolok, amit el kellene végezni, de nem tudom mi legyen az, mivel lenne több esélyem elhelyezkedni? Olyan kellene, amire mindig szükség van...

pl.virágkötő, bolti leadó,műkörmös vagy BÁRMI, ne ragadjunk le ennél a két lehetőségnél.Női munka kellene, de mi legyen?

Azért tettem fel a kérdést, mert azt gondolom "több szem többet lát"

:)


2009. nov. 11. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
pultoslány, pincérnő mindig kell.
2009. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam, szóval felszolgáló végzettség? kereskedő? vagy hasonlók?
2009. nov. 11. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, ha nincsenek ismeretségeid, sehova se kellesz, ez a tapasztalatom.
2009. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké, de mégis...valami, én is ezt tapasztalom sajnos, de hátha egyszer sikerül..
2009. nov. 11. 23:05
 5/5 anonim válasza:
100%
háááát....szerintem kereslet nem sokmidenre van:D én pl most vok 14 és értek az informatikához...van belöle rahedli, de ha jol csinálod akkor mindig van rád kereslet! csak tudni kell h mit teszel mikor hogyan és miért:D és akkor jó lesz:D csak csináldamit szeretnél, de azt jól!:D sok szerencsét!:D
2010. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!