Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen SSC-k vannak Magyarorsz...

Milyen SSC-k vannak Magyarországon, azon belül is Budapesten?

Figyelt kérdés
Munkát akarok váltani, egy könyvelőirodában dolgozok(ami az éves meetingen magát mint piacvezetőt jelölte meg Magyarországon - tehát nem Mari néni tárgyi eszköz könyvelő Bt-je...) , de jelenleg, mint kölcsönmunkaerő egy budapesti SSC-nél vagyok kihelyezve, és igazából főleg a fizetéssel nem vagyok megelégedve. Nem akarok egetrengetően sokat keresni, mert 1+ év gyakorlattal nem mondhatom túlságosan tapasztaltnak magam, de amikor egy tescoban dolgozó pénztáros annyit keres mint én, csak nekem némi jellegű dologgal többet kell tennem ugyanazért az kicsit zavaró. Illetve ha ugyanazt a munkát meg tudom csinálni, mint aki mellettem ül, csak ő ezért jóval többet kap, az is szúrja a szemem kissé. a fizetés, amit elképzeltem magamnak az 200-210 nettó. Ennyit általában megadnak nevetve az SSC-kben. Tehát a kérdésem egyrészt adott, másrészt, szerintetek ezzel sokat kérek ha ennyi fizetést mondok, ha rákérdeznek?
2013. okt. 19. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Avis, Roche, InBev, IBM, BP, Vodafone... és még pár ami most nem jut eszembe. + a 4 nagy könyvvizsgáló cég. És kérj annyit mint amennyit a mostani melletted ülő :)
2013. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!