Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát lehet találni...

Milyen munkát lehet találni Budapesten? Valaki esetleg ajánlana? Mert nem találok.

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Olyat, amihez képzettség, szakértelem is kell.

Olyat biztos, olyat mindig.


[link]


Éppen csak 3124 állás van meghirdetve Budapestre ezen az oldalon.


573 IT fejlesztés/programozás

542 értékesítés/kereskedelem/üzlet

533 pénzügy/számvitel/menedzsment

371 közigazgatás

343 SSC/BSC szolgáltató központok

323 ügyfélszolgálat/ügyfélkapcsolat

236 adminisztráció/irodai munka

205 mérnök

178 projektmenedzsment

177 szakmunka

175 bank/biztosítás/tőzsde

166 marketing/média/művészet

164 IT üzemeltetés/telekommunikáció

156 szállítás/logisztika

149 HR/emberi erőforrás/munkaügy



Nem lehet panaszkodni arra, hogy nincs munka. Számítástechnika, kereskedelem, pénzügy, mérnök, üzleti élet, irodai munka, szakmunka. Tulajdonképpen azokból van a legtöbb ajánlat, amikről már 5-10 éve köztudott, hogy a legjobban kelendő és a legjobban keresett állások.

Csak ezek nem olyan munkák, amiket 5 perc alatt be lehet tanulni. Képzettség nélkül ezek közül esetleg az ügyfélszolgálat és az értékesítés az, ami elkezdhető.

2013. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Találtam Neked 3132 állást Budapesten.


[link]


Egyebekben anélkül, hogy a végzettséged, tapasztalataid leírnád igen nehéz ajánlani bármit is.

2013. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Programozobol eszmeletlen hiany van.
2013. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ne abból induljatok ki, hogy hány állás van meghirdetve. Ebből hány az, amelyet ténylegesen külsős jelentkezővel akarnak betölteni? És hány jelentkező van rá?

Pl. én pénzügyben vagyok érdekelt, és a 2. legkelendőbb szakma, állítólag. De mindig visszautasítanak, mert hogy konkrétan azt még nem csináltam. Megvan a végzettségem, be tudnék tanulni. De ha pl. valaki áfa könyvelőt, vagy Ar-est keres, nem fognak felvenni az AP-s tapasztalatommal. Mert a több száz jelentkezőből talál olyat, aki már csinált ilyet.

Sok helyre beadtam a pályázatomat, a legtöbb helyről semmi visszajelzés.

Kedves kérdező, mi a végzettséged, mihez értesz?

2013. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!