Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriaba mennyi az a minimum...

Ausztriaba mennyi az a minimum nemet tudas ami egy minim. Beres munkahoz kell?

Figyelt kérdés
pl. takarito. Volt mar vki kint kicsi nemet tudassal vagy anelkul?
2013. okt. 26. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Takarítónak vagy hasonló munkára elvileg elég annyi, hogy megértse az illetö, hogy mit és hogyan kell csinálnai.


Viszont ha csak ennyit tud, akkor igen valószinü, hogy mindenhol átverik.

2013. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van ismerosod itt Ausztriaba,akkor kis szerencsevel 0 nemet nyeltudas is eleg lesz a kezdeshez.Az egyik hugom,2 eve dolgozik Nemetorszagba,semmi nyelvtudassal vagot neki anno ismerosok segitsegevel.Masik hugom,a mult heten jott ki Becsbe 0 nemet nyelvtudassal,segitsegemmel sikerult elhelyezkedni szobalanykent egy szallodaba.Ha van segitseged menni fog,egyedul az eselyed szinte a 0-val egyenlo.
2013. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztalom. Ha ismerős beajánl egyszerű melókra (gyár, takarítás, mosogatás, stb), akkor sok helyre felvesznek nyelv nélkül is. (Nem mindenhova!) Hiszen ő ott van veled, segít, kommunikál helyetted egy ideig.

Ha egyedül vágsz neki akkor az alapfok vagy pár mondatnyi tudás kevés lesz. Egy középfokot elvárnak azért.

Ne felejtsd el nagy a verseny, pláne K Ausztriában. Sok szlovák, magyar jár át dolgozni naponta. Sorban állnak azok akik a nyelvet is beszélik.

2013. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen hazudtok..nyelv nélkül gyári munka?:D


jó vicc....hogyan ha még a szerződést se tudja elolvasni?:D

2013. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

4-es válaszolo,biztos még nem jártál külföldön.

Én konkrét esetekről beszélek,nem 1 embernek segitettem munkat keresni nyelvtudás nélkul.

2013. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, és amikor valaki átveri, mert nem tudja a nyelvet, akkor TE vállalod a felelöséget ezért?
2013. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasd meg egyszer a mondanivalom,2-es vagyok.
2013. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!