Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha elküldöm a jelentkezésemet...

Ha elküldöm a jelentkezésemet állás ügyben, akkor mennyi ideig érdemes reménykedni? Vagyis milyen időtartam a maximum az elküldéstől számítva, hogy behívhatnak interjúra?

Figyelt kérdés
állás,álláskeresés,állásinterjú

2013. nov. 1. 02:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha komolyan keresnek, akkor 1 héten belül jelentkeznek.
2013. nov. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében 1 hét. Bár vannak olyan cégek, ahol a HR iszonyatosan lassú, ott lehet több idő is...
2013. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pbiker ***** válasza:

Minel elobb jelentkeznek, annal jobban arra billen a dolog, hogy kellenel nekik a tudasod alapjan.

En nemreg honapokig allaskereso voltam:

Ha a jelentkezes utan nem hivnak 3-5 munkanapon belul, akkor az mar nem jo jel. Ott valoszinu el vannak foglalva mas jelentkezokkel. Volt egy rakas ilyen sikertelen jelentkezesem.

Volt olyan is, ahol meg szinte csak elkuldtem az emailt, mar hivtak is, nem hazudok 5 perce mulva. Be is hivtak, 2. fordulora is eljutottam, de ott sajnos mas kapta meg. De a nyertes is nagyon hasonlo kvalitasokkal rendelkezett.

Ahol most dolgozom, ott delutan kuldtem CV-t, masnap reggel mar hivtak is. Angol interview telefonon megvolt. Aztan utana 2 ora mulva spanyolul is megvolt az interview. Majs mentem a 3. fordulora egy jo 1 oras szemelyes interview-ra. Atmentem azon is. Majd jott a 4. fordulo egy keddi napon. Csutortokon hivtak, hogy kellek, es jott az ajanlat emailben. Ez igy szuk 2 het alatt lezajlodott.


Ez az en tapasztalatom. Munkaadotol fugg, es leeht hogy te pont az ellenkezojet fogod tapasztalni.

2013. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!