Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek? ( suli/állás/mu...

Mihez kezdjek? ( suli/állás/munka )

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, gazdasági informatikus okj-m van amit középiskola 5. évében végeztem el tavasszal. ezzel nem nagyon találok munkát, de nem is ez a célom. Németországban szeretnék élni, és jobb ötletem nincs, mint hogy pékként ( kenyér mindennap kell ), mivel hogy németül szinte egyáltalán nemtudok ( de tanulok már ), informatikával pedig elég nehéz lenne igy munkát keresni ott, és elhelyezkedni. szakmám még nincs, de sulit már nézegettem hozzá. van jobb ötletetek? most még dönthetek efelől, ha megtetszik a dolog, a lényeg, hogy bármit bárhogy, csak Németországban.

2013. nov. 8. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a pék jó, azzal mindig lesz munkád.

Nyilván a fizetés nem a csillagos ég, de tisztes megélhetés.

2013. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!