Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kapok majd munkanélkülit?

Kapok majd munkanélkülit?

Figyelt kérdés

2013.májusban végeztem az iskolával.

Június óta ott dolgozom, ahol gyakorlaton is. tehát most van 5hó munkaviszonyom már ott! Most úgy néz ki vége lesz az itteni munkáknak,igy budapestre szeretnék menni majd dolgozni. Ha neadja isten de nem sikerülne, én most kapok valami támogatást,jogosult vagyok támogatásra?

Mert pályakezdőnek úgytudom nem jár munkanélküli 1évig, ja és én nemtudom annak számitok e 21éves vagyok,és ez az első bejelentett munkahelyem. Ha itt munkanélküli leszek,jár nekem valami támogatás? Kérlek szépen segítsetek!!!



2013. nov. 10. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Munkanélkülihez 12 hónap munkaviszony kell az elmúlt 3évben, szóval te még nem vagy jogosult rá.
2013. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy jogosult ellátásra. Ha Budapestre akarsz menni dolgozni, akkor esetleg lakhatásira jogosult lehetsz, ha elég messze laksz Bp-től. Érdeklődj a kirendeltségen.
2013. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kecskeméten lakom tőlem BP. kb 87Km.
2013. nov. 11. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!