Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetést kaphat ma egy...

Mennyi fizetést kaphat ma egy szociálpedagógus?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 11. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

nem fogsz vele állást találni, tehát bármennyit kereshetsz szakmán kívül...

nálunk már az első órát azzal nyitották, hogy hiába lesz szocped diplománk, nem fogunk tudni elhelyezkedni vele, igazuk is lett

csak az dolgozik az évfolyamból olyan helyen, ahol használja is a tanultakat, aki már a főiskola alatt is ebben a körben mozgott

2013. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az előzőnek igaza van. Ha most jelentkezel a felsőoktatásba, akkor azt javaslom, inkább menj gyógypedagógiára, ott van hasonló szakirány. Ők viszonylag keresettek mostanában.
2013. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, szocpedes vagyok, Bp-en azért több esélyed van, nekem már ajánlottak munkát /több alkalommal/, csak sajnos a diplomás minimálbér 122 bruttó édes kevés a mostani /betegszállító!!!!/ fizetésemhez képest, ahol 8 áltanossal vagyok bejelentve...másodállásban dolgozok egyébként középsúlyos értelmi sérülteknél, de most éppen továbbtanultam, úgyhogy hanyagolom őket, viszont ha végzek, majd visszatérek hozzájuk!
2013. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!