Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön (Anglia) van lehetős...

Külföldön (Anglia) van lehetőség MUNKA mellett tanulni?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom hogy külföldre csak jó szakmával és nyelvtudással menjen ki az ember,mert anélkül ott is csak vegetálni fog.

Szóval inkább itthon szerezzek egy szakmát (munka mellet),vagy külföldön (munka mellett) ?

Az a baj,hogy még nem tudom hogy milyen szakmát válasszak,de ha mondjuk külföldre kerülök akkor meg lehet hogy késő lesz tanulni.

Van egy vend.látói végzettségem s most lesz meg az érettségim.

De más szakmában dolgoznék.



2013. nov. 11. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Otthon szerezz egy jó szakmát, és szerezz egy kis gyakorlatot hozzá. Itt tanulni munka mellett elég költséges. Nekem a cégem fizetett egy 2 modulos továbbképzést, egy modul ára 1100 font volt, tehát amit elvégeztem fél év alatt az került 2200 fontba+vizsgadíj. Szerencsére nem én fizettem, de ha itt tanulni akarsz, és nem full-time csinálod, akkor mélyen a zsebedbe kell nyúlnod. Ha valaki kijön semmi tudás nélkül, minimálbérért gürizni, az itt soha az életben nem fog tanfolyamokra járni, mert nem fogja tudni kifizetni. Ezért kell még otthon a lehető legjobban felkészülni, mind szakmailag, mind nyelvtudás ügyileg, hogy ne érjen meglepetés.
2013. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!