Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki számít gazdagnak?

Ki számít gazdagnak?

Figyelt kérdés

Mennyi pénz kell jusson egy emberre ahhoz hogy már gazdagnak számítson ?(Elsősorban általánosan érdekelne , csak másod sorban az ilyenek hogy itt Magyarországon 200ft al gazdag vagy )


Zöld kéz fog menni :)



2013. nov. 18. 17:00
 1/10 MrPifta ***** válasza:
86%
gazdag az, aki többet keres, mint amennyit elkölt.
2013. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

A kérdés nagyon relatív. Mihez képest?


Nézd meg a malibui villákat. Na ők gazdagok.

Itthon kevés igazán gazdag van, sokan élnek jólétben, de az még nem gazdagság.

2013. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Az aki gazdagnak érzi magát.
2013. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

" 200ft al gazdag vagy "


A gazdagsághoz legalább 300 Ft kell...

2013. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem aki havi 1 millát össze tud szedni az már itthon gazdagnak számít. Így pár év alatt össze lehet gyűjteni kerek 100 millát. Világ szinten ez még egy nagy 0, itthon viszont már rá lehet mondani hogy "gazdag".
2013. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Nahát #5-ös, én is ezt írtam volna legszívesebben, csak akkor mindenki felháborodna.


Havi 1 milla, de csak itthon, ez külföldön semmi.

2013. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
6-os: Igen, sajnos sok ember ügy gondolkozik, hogy ő havi 80-100 e körül keres, és neki már a havi 200 is soknak számít. Ha beírom ide, hogy havi 1 milla kell, akkor meg jól lepontoznak. Remélem, itt viszont a zöld kéz fog menni. :)
2013. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátnőm szerintem elég gazdag. Szeretem, hogy annyira laza és mindig azt csinálja, amihez épp kedve van. :D Az utolsó húzása: fogta magát és vett egy lakást Miamiban, mert ő megunta már a hotelben alvást. :D Nála normális az, hogy gondol egyet és elmegy hétvégére Párizsba, vagy Amszterdamba bulizni. Rengeteg egzotikus helyen járt már, a július hónapot St. Tropezben tölti, egy barátnője jachtján, a téli hónapokat meg Floridában. Több ingatlana van meg szántóföldek. Megkérdeztem tőle, hogy mekkora a vagyona, vállat vont és azt mondta, hogy ő sem tudja pontosan. Hitele nincs és nem is volt soha. Nagyon szeretem őt, mert egy nagyszerű ember, művelt és okos. Ezen kívül sokat segít a rászorulókon is.
2013. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az 1-nek van a leginkább igaza. Anélkül nem lehet valaki gazdag, hogy többet költ, mint amennyi pénzt szerez havonta. Szerintem attól is függ, hogy ha minden pénzi forrástól elesel, akkor mennyi ideig tudnál még megélni a szokásos havi költekezéseiddel.
2014. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Aki gazdag, az a tulajdon rabszolgája lesz, tehát nem szabad, nem boldog. Emberek! Meneküljetek a meggazdagodás rémétől!
2014. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!