Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetőség van egy munkahelyen...

Lehetőség van egy munkahelyen egy munkakör önkéntes visszaminősítésére?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk nem feljebb jutást akar valaki, hanem mondjuk visszaminősíttetni magát, mert teszem azt az adott munkakör nem volt megfelelő számára, és jobban szerette csinálni az előzőt. Csinált már valaki esetleg ilyet?
2013. nov. 20. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, megpályázol egy alacsonyabb szintű pozit. Én is voltam így, nem érte meg az a picike extra pénz ami az előléptetéssel jár azt a napi +3 óra, és sokkal stresszesebb munkát.
2013. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így van. Én is ezen gondolkozom. A jelenlegi munkaköröm sokkal nagyobb igénybevételt tesz ki, 2-3 ember munkáját végzem el majdnem ugyanannyiért több időben, mint aki lejjebb van nálam egy szinttel, és pár ezerrel kap csak kevesebbet.
2013. nov. 20. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül. Az már munkahelytől függ, hogy újra megpályáztatják veled az előző pozíciódat, vagy egyszerűen csak szólsz, hogy bocsi, nem jön be az új munkakör, szeretnék inkább visszatérni a régihez. Nálam az utóbbi volt, az addigi munkakörömhöz, persze plusz pénzért, hozzácsapták a beszerzést is, aztán pár hét múlva szóltam, hogy inkább maradjunk az eredeti felállásnál, nekem ez így túl sok. Nem volt probléma. Nyilván más a helyzet, ha úgy tesznek egy magasabb pozícióba, hogy közben az eredeti helyedre felvesznek egy másik embert.
2013. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is voltam ilyen helyzetben. Magán cégeknél egy kicsit rosszul nézik ezt, emiatt jó szerénynek maradni :P
2013. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!