Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetést kapnak a...

Mennyi fizetést kapnak a polgárőrök? Én választom ki a napokat mikor érek rá a szolgálatra, vagy a szövetség helyez ki?

Figyelt kérdés

Van kocsim, viszont nincs munkám, és elég fiatal vagyok, érettségim van.

Mik a feltételei röviden a polgárőr igazolvány igénylésének, hány éves kortól lehet igényelni, milyen kötelezettségekkel jár?

Ha van kocsim megtérítik a benzinpénzt?



2013. nov. 24. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Jutalékot a BKV ellenőröktől, hogy megvédi őket. Amennyit kialkusol
2013. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem kapnak fieztést?

Nekem az is elég ha csak a benzinpénzt fizetik ki, beülünk 4-en a saját kocsimba és vigyázunk a rendre a városban.

Vállalnám ingyen bérmentve, csak a benzinpénzt megtéritik, úgy lenne a jó.

Most felesleges hidegbe télen is gyalogolni, kocsival sokkal hatékonyabban lehet dolgozni.

2013. nov. 24. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk amíg volt polgárőrség, nemhogy nem kaptak pénzt, de még a sajt autóikkal a saját benzinükből járták a falut.
2013. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as

Ez komoly? Hát ez durva!

És az miért éri meg akkor, hogy belépjen az ember? Mert jó megértem, ingyen én is elvállalom, de azért manapság már alap dolog az autó, és a benzinpénzt nem tudják kifizetni, az a minimum akkor nem éri meg szerintem, ah így van.

Pedig tényleg nem sok, most kb 1000 ft egy 20 km-es cirkálás a városba kb a költsége, de az nekem 10 nap szolgálat egy hónapban 10 ezer forint.

Nem okés így.

2013. nov. 24. 23:24
 5/8 anonim válasza:
76%

A polgárőrök nem kapnak fizetést, munkájuk önkéntes.


A harmadik hozzászólónak üzenem, hogy az ottani polgárőr elnök tehet arról, hogy saját költségükön autókáznak az emberei. Minden polgárőr egyesület pályázhat, emellett kérhet támogatást önkormányzattól, cégektől, stb.

A benzin pénzt is el lehet számolni, sőt, kifejezetten arra is igényelhető támogatás.


Polgárőr elnök vagyok, tudom mit beszélek ;)

2014. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez nem így van! Amikor egy település petíciót indít, hogy polgárőrséget szeretnek, meghatározzák, az alaplétszámot. Az alaplétszám legyen mondjuk 6 polgárőr, az a 6 polgárőr, megegyezés alapján kapja a fizetését. Akit az után a 6 után vesznek fel az önkéntes polgárőr, mert nem az alap keretbe van benne, ők nem kapnak fizetést és 4 órás munkavégzésük van.
2015. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rolandbakter válasza:

A Polgárőrök NEM kapnak fizetést, sem jutalékot.

A polgárőrség önkéntes, civil társadalmi szervezet.

Nem hogy fizetést nem kapunk, de még mi fizetünk hogy csinálhassuk, Tagdíj, biztosítás, üzemanyag költség, stb

A polgárőr egyesületeknek minimum 10 fő böl kell állniuk, Bírósági bejegyzés, Nav regisztráció stb, majd csatlakozni kell a megyei, majd az országos szövetséghez.

Pályázni persze kell, mert nem minden önkormányzat tudja támogatni az egyesületeket, vannak országos pályázatok, de az kevés, és elég nehéz nyerni rajta, ha nincs hozzá legalább 10% önerő.

Én 22 éve vagyok polgárőr 1995 óta, mi is nagyon nehezen indultunk, a semmiből, de most azért már egy kicsit jobb a helyzet, igaz hogy még sok minden hiányzik, de lassan majd meg lesznek a hiányzó felszerelések.

2017. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zetsu99 válasza:
Akkor miből élnek meg a polgárőrök? Csak gazdag ember lehet polgárőr vagy félállású? Mikor van idő elmenni dolgozni, ha polgárőri feladatokat látsz el?
2023. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!