Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi pénzt kérnétek ezért?

Mennyi pénzt kérnétek ezért?

Figyelt kérdés

Van egy lehetőségem végre, hogy munkához jussak.

1-2 max. 3 éves munkalehetőség.

Nem írnék konkrétumokat (nehogy vki ráismerjen a helyre vagy pedig rám :D )

A lényeg, nem kell rezsit fizetnem és albérletet, mert a telephelyen kapnék egy lakókocsit. Úgy képzeljétek el mondjuk, mint egy strandot.

A hét minden napján munka. Reggeltől estig vinném én egyedül a büfét (alkohol, üdítő, jégkrém, szendvicsek...apróságok) este-éjjel meg szemétszedés, felkészülni a köv. napra...stb. Nem csak én lennék ott, mint "munkás", hiszen lesz pl. aki a belépőket szedi, vizibiciklis.

Vihetem a kutyámat és a macskáimat, de ők egész nap be lennének zárva. Messze leszek a családtól, barátoktól és a "civilizációtól"...legközelebbi bev. kp. kb egy-másfél óra. Jogsim nincs, így az esetleges közlekedés pl. orvoshoz elég macerás lenne.

Nincs rendes fürdőszoba, csak amolyan kerti tus és mobil wc (nők megértik mért hátrány ez).

Nem csak idénymunka, tehát a egész évre szól, csak nyilván télen nincsenek strandolók és akkor mást kéne csinálnom.

Nincs szabadság. Nyilván, ha pl. lebetegszem, akkor van orvos, de akkor is dolgozni kell. Ha pl. nyáron jön néhány halott nap, akkor azt a néhány embert a vizibiciklis is ki tudja szolgálni,de azzal meg nem lehet előre tervezni.


Nem tudom... nagyon hirtelen jött ez a lehetőség, ha minden úgy megy, ahogy kell, akkor már tavasszal megyek, csak most kattognak a fejemben a fogaskerekek.


2013. nov. 26. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs az a penz,amiért elvállalnám.
2013. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi ez? rabszolgatartás?


"lebetegszem, akkor van orvos, de akkor is dolgozni kell"


40 fokos lázzal, szédüléssel, stb. Megnézem hogy ki maradna a talpán!


Ezért szerintem alsó hangon milliós tétel is kevés lenne. Inkább kimennék lakni az erdőbe és füvet legelnék, minthogy ezt elvállaljam.

2013. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!