Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriaban szakacsnak havi...

Ausztriaban szakacsnak havi 1800 euros fizetes es plusszban ellatas (szallas, etel) milyen fizetesnek szamit?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem, mert valaki szerint az ott egy minimal osszegnek szamit, mint mondjuk itthon a 80-90 ezer, de szerintem azert annyira nem rossz.... De nem eltem kint, tehat nincs realis viszonyitasi alapom, azert kerdezem.

2013. nov. 26. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
1800, ha nettó, azért az itt sem minimál. Szakácsnak is egész jó pénz ez már. Kezdő szakácsok 1400-1500 körül kapnak nettóban, 1800-at egy gyakorlott szakács kap.
2013. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy egy becsi jo nevu helyen meg lehet keresni a 2500+€-t akar, de szallassal, ellatassal ez egy jo fizetes. Persze nem mindegy hogy ezert havi 160, vagy 300 orat kell dolgozni. De akarhogy is, ebbol lehet szepen felretenni.
2013. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem mindegy hol van Ausztrián belül. Bécs és környéke drágább, mint a vidéki városok.

Ettől függetlenül szerintem egyáltalán nem rossz fizetés, ha van szállás és étkezés pluszban. Arra mondjuk készülj fel, hogy a szállás jó eséllyel egy kis lyuk, ahol azért hosszú távon nem nagyon lehet kibírni. Az étkezés meg szintén sokszor valami maradék, bár ez eléggé helyfüggő.

Kezdésnek azért nem rosszak ezek a feltételek.

2013. nov. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A munkaido ugyvan, hogy hat napot kell dolgozni. Reggel kilenctol haromig majd ottol ujra kilencig.
2013. nov. 27. 07:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez függ attól, hogy nettó összeg-e? illetve melyik területen és milyen pozícióban kapod?


Más egy commis, vagy egy chef de partie, esetleg kezdő sous chef munkakör.


Ekkora összeg reálisan egy gyakorlott,2-3 éves tapasztalattal rendelkező chef de partie-nak van.

(nekem is ekörül mozog )


Ha szállás, ellátás van, akkor viszont minimális a költséged, azt meg ha megoldod pl. a Hofferban, vagy a Netto-ban,akkor kevesebbet költesz kint, mint itthon igénytől függően, káros szenvedélyektől mentesen és jó eséllyel raksz félre cca. havi 1500-1600 eurot.

2013. nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sima munkásként 1100 nettót kapok, teljes munkaidőben. Ahhoz képest ez nagyon jó összeg.
2013. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg netto akkor nagyon jó. Nálunk a konyhafőnök 2000,helyettes 1750,köretes 1650-at keres.
2013. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!