Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem 75, hanem 30 év lenne...

Ha nem 75, hanem 30 év lenne a várható élettartam mint régen, akkor milyen karriert terveznél?

Figyelt kérdés
És ha ismét nagyot fejlődne az egészségügy és megnőne 75-ről 175 évre az élettartam?
2013. nov. 28. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Élném az életem.
2013. nov. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmiet, most se tervezek karriert!
2013. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha 30 év lenne akkor semmi karriert nem terveznék. Élnék bele a világba, minél több bulin, utazáson vennék részt

Ha 175 akkor külföldi munkával összeszednék 20-30 év alatt annyi pénzt, hogy utána már ne kelljen dolgoznom ha nem akarok. Mondjuk befektetném lakásokba és kiadnám őket.

2013. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha 30 év lenne akkor a várható élettartam akkor 18 évesen lenne gyerekem - több utazás - több csaj - nagyobb pörgés.


Ha 175 lenne, akkor hosszú távra berendezkedés, globális trendek elemzése, birodalomépítés.

2013. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem változna semmi, csak az államnak nem kellene ilyen sok nyugdíjat fizetni.

Régen sem 30 évesen haltak az emberek, hanem aki megöregedett az előbb, már 50-60 év körül meghalt és nagy volt a gyermekhalandóság, a gyerekek fele csak néhány évet élt.


Ha meg 120 évig élnének az emberek, akkor is ugyan úgy dolgoznának, de csak 80-90 évesen mehetnének nyugdíjba.

2013. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért az a 30 év az nem úgy volt, hogy harminc évesen mindenki meghalt, a gyerekek nagy/egy része meghalt, a túlélők pedig éltek 40-50-60 évet
2013. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!