Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Svájcba mennék ki dolgozni,...

Svájcba mennék ki dolgozni, eddig ugy néz ki mehetek! De érdekelne pár dolog! Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Decembertől április végéig pizzaszakácsként mennék ki egy ausztria határához nagyon közel lévő faluba! Az érdekelne hogy mik szükségesek ahoz hogy én ott munkát vállalhassak (papírokra gondolok), és hogy milyen fizetésre számíthatok, és ha ügyes vagyok mennyi pénzt tudok megtakaritani! Egyéb kérdés a 13. 14. havi fizu ott is működik-e szabadság pénz ilyesmi.....

2013. nov. 28. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Svájcban nincs 14 havi pénz úgy ahogy Osztrákban. 12 havi van, komolyabb helyeken esetleg 13.
2013. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy 3 csillagos hotelben számíthatok extrákra?
2013. nov. 28. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:
tedd fel a kérdéseid FB-on a Svájci magyarok oldalon,ott mindig nagyon segítőkészek. Szóval, téli szezon, konyha.. Kapni fogsz egy db L munkavállalási engedélyt. Arbeitsbewilligung. Amit intéz a főnököd. Rendel neked betegbiztosítást is,ha szerencséd van olcsóbbat,ha nincs drágábbat (lehet pl. 180 is,de 300 is havonta)... fizu sztem brutto 3500-4000 között lesz.. én ennyiből, havi 1000-t képes vok félretenni (nettó 1500-ból) 13.havi fizu van, azt ki szokták fizetni,meg szabadnapokat és mindent, a szezon végén!
2013. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!