Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másodszorra jelentkezni? Nem...

Másodszorra jelentkezni? Nem gáz ez? Vagy már nem tudják, ki vagyok?

Figyelt kérdés

Még nyáron voltam egy interjún, de nem válogattak be. Nem gáz az, ha most megint jelentkezek hozzájuk?

Azért gondolkozom, mert 1. olyan cikinek érzem, 2. semmi nem változott se rajtam, se az önéletrajzomon, tehát ha akkor, ugyanígy nem kellettem, akkor most se tudok semmi többet nyújtani mint akkor. Maximum ha akiket még behívnak rajtam kívül, mind büdös, buta, és túrja az orrát:D Szóval nem tudom, jelentkezzek? Lehet hgoy túlkombinálom, de ezt muszáj volt leírjam.


2013. nov. 28. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezz nyugodtan. Az önélterajzodat kicsit átfogalmazhatod azért.
2013. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezz, mert akkor látják, hogy te igen is szeretnél dolgozni, és elszántságot mutatsz a cég felé.
2013. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezni lehet, legfeljebb nem hívnak be. Voltam már így, egyszer behívtak interjúra, akkor nem rám esett a választás, azóta eltelt 4 év, most újra munkát keresek, az utóbbi fél évben hirdettek többször is, 3x beadtam, önéletrajz mindig átírva, a munkakör is más volt, de egyszer sem hívtak be.
2013. nov. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!