Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen végzettség kell ahhoz...

Milyen végzettség kell ahhoz és milyen cégnél kell pályáznom, ha széfek, zárak, páncéltermek vagy páncélozott autók tervezésében akarok részt venni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, jövőre tervezem az egyetemet, de fogalmam sincs merre induljak el, ez az álmom.

2013. dec. 1. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztonstágtechnika, ha jól tudom Óbudain van, de pl. egy ismerősöm a Rábánál gépészmérnök gyakornokként is foglalkozott katonai páncélozott járművekkel.
2013. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem igazán katonai járművekkel hanem luxusautók vagy villák,épületek biztonsagi megerősítésével akarok foglalkozni. Nem a beszerelessel,hanem pl. Új technológiák kikiserletezesevel, jobb Eszközök tervezésével.
2013. dec. 4. 08:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Gépész, vagy had és biztonságtechnikai mérnök
2013. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Gépészmérnök, de közlekedésmérnök is jó szerintem. Annyi csak, hogy menjen a matek, a mechanika, meg ilyesmi müszaki természettudományok elméleti és gyakorlati szinten egyaránt. Meg legyen érzéked ahhoz, hogy kézzelfogható dolgokban gondolkodsz.


Céget nem tudok mondani, de ha elkezesz egyszer majd egyetemre járni ilyen területen, akkor lesz időd feltérképezni a piacot. És lehet, hogy akkor majd más fog érdekelni, esetleg máshol találsz testhezállóbb karrierlehetöséget

2013. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát ha épületekkel is akarsz foglalkozni, akkor épitésről is kell szerezned ismereteket! Mondjuk az a legjobb, hogy ha kitanulsz gépésznek, akkor viszonylag könnyen fel tudsz magadra szedni ismereteket az épitéstudomány területéről is.
2013. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom :)
2013. dec. 4. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!