Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott valaki a Roni abc-ben?

Dolgozott valaki a Roni abc-ben?

Figyelt kérdés
Jobb vagy rosszabb, mint a többi, hasonló méretű áruház? Csak mert feltűnt, hogy havonta, vagy még sűrűbben írnak ki álláshirdetést, kicsit rossz érzésem van ezért. Volt már valakinek dolga ezzel az üzlettel?

2013. dec. 3. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek úgy dolgoztatnak mint a ruhaboltosok, hogy azt mondják 1hónap próbaidő, addig nem jelentelek be. Dolgozol mit állat mondjuk 80ezerért aztán 1 hónap múlva találnak valami indokot ami miatt azt mondják hát bocsi nem feleltél meg kifizetnek hogy ne balhézz te meg benyeled. Így nyertek egy csomó pénz, nincs adózás nincs nyoma semminek, a munkavállaló meg mivel ki lett fizetve nem fog balhézni (nem mintha tudna bármit is bizonyítani).. Szánalmas sajnos :( Egyik ismerősöm pont így járt (nem a ronival) hanem egy bevásárlóközpont egyik ruhaboltjában.
2013. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nem dolgoztam ott, de azt tudom, hogy 3 műszak van náluk, és 480-ft os órabér. Több infom nekem sincs sajnos.
2014. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!