Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriaban egy szallodaban...

Gery92 kérdése:

Ausztriaban egy szallodaban mennyit lehet keresni havonta?

Figyelt kérdés

Az erdekelne hogy menyit lehet keresni egy szallodaban Ausztriaban, meddig tarta a teli es nyari szezon.

Mennyit kell dolgozni es milyen szintu nemet nyelvtudas kell hozza?



2013. dec. 3. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert persze ugyanannyit fog keresni egy portás, szobalány/szobafiú, a szakács, a takarító, stb...
2013. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, lehet keresni havi 5 ezret is igazgatóként, meg 1100-at mosogatóként.
2013. dec. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Téli szezon: December eleje - közepe - Április közepe - vége

Nyári: Június - Október közepe kb, de hotelje válogatja, ki mikor tart szünetet. Ahol én voltam, ott július volt a szünet, és egész évben nyitva volt.


Keresni tényleg olyan 1100-től lehet, változó amúgy, attól is függ, 5 vagy 6 nap hetente, ill. 40-48-54 óra?


Sokat kell dolgozni, főleg szezonban. Nincs megállás.


Mosogatónál is elvárják már sokszor az alapfokú nyelvtudást legalább, feljebb meg alap, legalább az angol. Azzal is lehet boldogulni, de helye válogatja. Egy felsőfokú angol többet ér, mint egy gagyi német. Szinte a 70 éves nagyi is beszél angolul.

2013. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat egy eros alapfokon tudok angolul. egy pincernek eleg egy kozepes nemet nyelvtudas?
2013. dec. 7. 12:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Es mennyi szezon vegi juttatast adnak?
2013. dec. 13. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:

pincérként csakis felsőfokú némettel próbálkozz, még úgyis nehéz lesz megérteni a dialektikákat. ez alatt még csak ne is gondolkodj rajta, első napon hazaküldenének. én ezt tapasztalatból mondom, leraktam a felsőfokút,majd pincérként jó pár napig pislogtam a kiejtés miatt, kellett 2-3 hét mire "megszoktam", de ehhez stabil alapokra van szükség. középfokú nyelvtudással próbálkozhatsz konyhai kisegítő munkára, de persze kell valamilyen tapasztalat, vagy vendéglátós papír. ezek nélkül halott az ötlet.

én tirolban voltam tavaly nyáron ott borrvalóval együtt kerestem egy szezon alatt 7000 eurot, de ennek a fele a jacht volt. előtte nyáron szobalány voltam egy másik helyem,ott havi 850 euro volt a fizu

2013. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
es meddig tartot a szezon??
2013. dec. 31. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!