Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet valami hátránya, ha...

Lehet valami hátránya, ha eltitkolom, hogy levelezőn főiskolára járok?

Figyelt kérdés
Állást keresek, és olyan pozíciókra, ahová nem releváns a jelenlegi tanulmányom, nem írom bele, csak az első diplomámat. Lehet ebből valami gáz, ha esetleg úgy alakul? Levelező tagozat, be sem kell járni szinte, úgyhogy a munkaidőből nem venne el semmit, max a vizsgaidőszakban. Szerintem nagyon sok helyre ezért nem hívnak be. Ti mit tennétek? 27/N
2013. dec. 4. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom, hogy ha nem vesz el a munkaidőből, nem kell miatta szabadnapot kivenni, jobb eltitkolni. Ha kiderül, és rákérdeznek, azt mondod, hogy nem releváns képzés, ezért nem írtad be. Elképzelhető, hogy emiatt nem hívnak be. Úgy gondolják, sok időt és energiát vesz majd el munkádtól, nem tudsz majd koncentrálni stb. Azért is hátrány, mert ha látják, hogy mást tanulsz, arra gondolnak, hogy a diploma megszerzése után, azzal akarsz majd elhelyezkedni. Tehát nem lehet hosszútávon számolni veled.
2013. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondoltam. Nem igazán szeretek hazudni, de úgy tűnik a magyar munkaerőpiacon szükséges :S
2013. dec. 4. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!