Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Informatikai tanulmányok...

Informatikai tanulmányok mellett milyen fizetésre lehet számítani?

Figyelt kérdés
Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok mellett, szóval még nem végzett, de szakmában dolgozó infós mire számíthat?
2013. dec. 4. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen tudása van. Valaki gyakornoki fizetést kap, van aki teljes fizetést. Helyzet és tudás függő.
2013. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a végzésem évében heti 20-30 órát dolgoztam és átlagosan 40-50 ezret kaptam gyakornokként. Végzés után első munkahelyemen nettó 150-et kaptam, amit, amit 200-ra emeltek pár hónap múlva.
2013. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valahogy gondoltam, hogy nem mindenki ugyanazt kapja...

Ilyen válaszokra gondoltam, mint a második.

2013. dec. 4. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Azért mondtam ezt, mert valóban ez a helyzet. Gyakornokként dolgoztam 40 órát, kaptam érte nettó 100-at, diplomával kaptam olyan állást, ami nettó 250-et fizetett. A rokonom meg nem végezte el a főiskolát (szakdogáját nem írta meg, és keres azóta nettó 300-at). És közben van olyan beszállítónk, aki most végzi a BME-t, és milliós fejlesztéseket vásárlunk tőle.

Pont az informatika az, ahol sokkal inkább számít a tudásod, mint a papír, ezért nem lehet általánosságot levonni belőle.

2013. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor kezdtem a diákmunkát havi 40nettót kaptam úgy hogy heti 2napot dolgoztam, most így 2 év után némi tapasztalatot felmutatva 70nettó szintén heti 2 napért de főnököm folyamatosan nyúz hogy vállaljak többet.

Amikor nyaranta sulival nincs semmi tennivaló és teljes munkaidőben lehet dolgozni havonta megkeresem egy félév tandíját.


Egyetemi tananyag nemigazán fog hozzásegíteni egy jól fizető álláshoz csak az ha önszorgalomból elmélyedsz egy területen.

2013. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!