Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit szóltok az új közmunkás...

Mit szóltok az új közmunkás kérdőívhez?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 8. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Újabb bizonyíték hogy a Fidesz hülyének nézi a népet.
2013. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos csak gondoljátok, hogy hülyének nézi a népet.

Sajnos a közmunkások között (is) vannak olyanok sőt, saját tapasztalat alapján olyanok vannak főképp, akinek az ilyen jellegű dolgok is gondot okoznak.

Mi kaptunk tizenpár közmunkást ráadásul veszélyes üzem vagyunk, állandó felügyelet kell nekik. Többségük alapvető dolgokat nem ért meg, nem tud végrehajtani.

Nekünk akik szabadidejükben a GYK-n ütjük el az időt a XXI. századi IT eszközökkel, nevettségesnek tűnik ez, de sajnos ez a valóság.

Mondtam nekik, hogy az orvosi szoba innen számítva az 5. ajtó. 10-ből 9 nem jó helyre ment be. Pedig nem kellett sokat számolni és ki is van írva.

2013. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Jah, és pont a lényeget nem írtam le: egy ilyen egyszerű teszt pont annak felmérésére alkalmas, hogy egyáltalán minimális alapvető dolgokat megért-e. Mert sajnos van aki nem...
2013. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebben a tesztben azt nem értem, hogy aki tud olvasni az 100%, hogy meg tudja csinálni, ergo teljesen értelmetlen.


Remélem csak valami rossz vicc...

2013. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy vicc 1 milliárdot költöttek a kérdések összeállítására, fidnyákos szakértő gárda bevonásával!
2013. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!