Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismeri valaki a Prohuman...

Ismeri valaki a Prohuman munkaközvetítőt/fejvadászt?

Figyelt kérdés
Nekem ugy tunik, sok kamu allast kozvetitenek..

2013. dec. 11. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha rájuk gondolsz akkor ismerem őket:

[link]

Diákmunkában több időszakos állást kaptam már náluk, ha valamire azt mondják hogy irodai és nem telefonos házalóügynök akkor lehet nekik hinni.

Fizetés mennyiségével nem lehet dicsekedni, de időben kifizetik és ha már dolgoztál náluk néha felajánlanak hasonló állásokat.

2013. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dolgoztam náluk sajnos:(
2013. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ugy erzekelem, hogy tobben vannak, akiket a P. cég alkalmaz valamilyen munkara, egy masik cegnel, de ok fizetik ki a munkavallalot.


Engem az erdekelne, hogy mint kozvetito milyenek?

2013. dec. 11. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Én jelentkeztem hozzájuk több állásra is, amikre a hirdetésben szereplő elvárásoknak megfeleltem, de mégsem kaptam visszajelzést egyszer sem.:S:S
2013. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam a csoportjuknál. Merthogy a Prohuman az egyik águk, van még a Profield is.

Utóbbiról van véleményem de egy kutya kölyke mind.

Szürkevállalkozás: nem annyira jelentenek be mint amit dolgozni kell. Pofátlan, kizsákmányoló,multi hozzáállásuk van. A kifizetések is rendszeresen pontatlanok, késve kapottak voltak. Gyakran irreális elvárásokkal, természetesen fizetetlen túlórákkal. Egyszóval multi.

Folyamatosan hirdetnek mert nagy a fluktuáció. Nem véletlen.

2013. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!