Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A közmunkaprogramban milyen...

A közmunkaprogramban milyen képzésben kell részt vennem, ha van érettségim? Remélem, nem az alapkompetenciás képzésre küldenek

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha tőlük kérdeznéd meg... Küldenek egyáltalán valahová éppen? Vagy csak úgy kérdezed, hogy ha majd egyszer ilyesmire kerülne sor?
2013. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Mi a mostani dec. 1-vel indulóval kezdtünk.Itt minden érettségizett és diplomás ezt tanulja...:S

Megtanultunk felhőt,napocskát (amit már megtanult most tőlem a 3,5 éves kisfiam is:D ) hópelyhet rajzolni. Tanuljuk az abc-t.Ezt vedd komolyan.Kaptunk egy könyvet,amibe ilyen feladatok vannak,de még haza sem vihetjük.Olyan nagy eszmei értéke van.Az első nap el lehetett vinni,egy emberke el is tüzelte.:)

A hiányzást is komolyan veszik..

Megalázó ami itt megy.Én is egyetemre jártam,de nem tudtam tovább fizetni,így maradok érettségivel és 2 szakmával,de van közöttünk szülésznő,jogász,van akinek 2 év hiányzik a nyugdíjhoz..

Hátha te nem ilyet fogsz tanulni..És ez a fejlesztés,hogy növeljék az esélyeinket...hova?A nullára?Aztán egy év múlva jöhetünk megint hogy újra fejlesszenek??

2013. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon durva, amit leírtál.

Eztán kezdek, elvileg nem képzés, csak irodai meló, remélem nem ültetnek iskolapadba ilyen baromságokat tanulni.

2013. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerdán lesz erről a házon kivülbe riport az rtl klubon.
2014. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!