Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát ajánlanátok?

Milyen munkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, nemsokára érettségi, de nem tudnám magam elképzelni semmilyen irodában, vagy ilyen ratyi helyeken.

Hiperaktív vagyok, szeretek edzeni, és küzdősportot is űzok..

Ajánlatokat szívesen fogadnék, hogy milyen munka lenne számomra megfelelő, mert keresgélek, de nem találok olyat ami érdekelne(eddig). A programozás az egyetlen helyben ülős munka, amivel foglalkoznék, de ezt sem tudom, hogy hol találnék vele jól fizető állást.. Arról nem is beszélve, hogy én nem tudnék főiskolára/egyetemre menni, mert nem tudnék annyit tanulni.. Egy 3-4-s érettségivel mire számíthatok, akár külfoldon is?

Koszi!


2013. dec. 13. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendőr.
2013. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3-4es érettségivel ne is álmodj arról, hogy te programozni fogsz. Főképp, ha tanulni sem szeretsz. Keress inkább valami középfokú szakmát, mint pincér, szakács vagy hasonló. Ezzel külföldre is el tudsz menni.
2013. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Irodában vagy ilyen ratyi helyen" :DDDD
2014. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendőrnek készülök. Ha nem sikerül, megyek ki Németországba, fater rendez melót, és 300-400-t kapnék 10 óráért, ami szerintem itthon két fizetés egy ratyi helyen..

Mi olyan vicces a ratyin? x)

2014. jan. 29. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!