Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba, referenciónak...

Önéletrajzba, referenciónak írhatom a korábbi munkahelyemet, ahol illegálisan dolgoztam?

Figyelt kérdés

Az önéletrajzba csak a vállakozónak a cégnevét és mobilszámát írnám be és nem lesz ebből baj?

Mert gondolom, ahova adom be az életrajzot pár céghez, akkor nem mindegyik hívja majd fel és úgy is csak pár mondatot kérdeznek tőle, hogy mi a véleményem rólam.

A vállalkozóval már beszéltem és azt mondta hogy beírhatom őtet az életrajzba.

Remélem nem nyomozzák ki teljesen, hogy be voltam-e jelentve vagy nem??


2013. dec. 17. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hacsak nem az apeh-hoz vagy rendőrséghez jelentkezel,senkit nem érdekel,hogy be voltál-e jelentve.

Írd be nyugodtan,ha fel is hivják,nem arról lesz szó,hogy be voltál-e jelentve vagy mennyi volt a fizud.

2013. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sofőri munkára adom be az önéletrajzomat.

Köszi szépen!:)

2013. dec. 17. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, nem fogja érdekelni őket. De én nem adnék meg telefonszámot sem, csak egy cégnevet (max. ha külön kérnek kontaktot).
2013. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak cégnevet adtam meg.

Ok:)

2013. dec. 17. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!