Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy kezdő OKJ-s...

Mennyit keres egy kezdő OKJ-s papírral rendelkező logisztikai ügyintéző nagyobb cégeknél (pl. Audi)?

Figyelt kérdés
Később szeretnék diplomát is, de már csak munka mellett. Keresnék annyit, hogy tudjak fizetni albérletet esetleg mellette még a tanulmányokat is?
2013. dec. 25. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

egy kezdő OKJ-s papírral rendelkező logisztikai ügyintéző


114 garantált bérminimum. plusz műszakpótlék, teljesítmény bérezés stb... attól függ miket ad a cég..


én egy jó cégnél, sima operátorként kerestem netó 100 körül/alatt, 3 műszakban. 108-as bruttó alapbérrel

2013. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kezdő okj-s logisztikai ügyintéző papírral nem fogsz az audihoz menni. az ilyen nagy vállalatoknál már az msc-t végzett 2 diplomával rendelkezdő,és több nyelveket beszélő logisztikai menedzsereket keresik (van egy ilyen mesterszak, felvin rá tudsz keresni ha valóban jó pár év tanulást tervezel,és komolyan ezen a pályán gondolkodnál)
2013. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

# 2/2


vagy a fönök rokonát, vagy a Jucus nevű jól térdelő kolleginát akik csak érettségivel rendelkeznek:D


deh jahm kicsi az esélye hogy okj-val nagy véghez bekerüljön így

2013. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem OKJ-s papír a komolyabb cégekhez nem elég, diploma kell és igen, nyelvtudás, egy logisztikusnál az a legfontosabb.
2014. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!