Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki Gulliverben vagy Bambinibe...

Aki Gulliverben vagy Bambiniben dolgozik, elmondaná, mi történt?

Figyelt kérdés

Pénteken szóltak, hogy másnap nem kell menni? Indokoltak valamivel?

Tényleg megkaptátok a decemberi fizut?

Én is dolgoztam Bambiniben, szerencsére nyár elején sikerült eljönnöm... De a tavalyi karácsonyi szezont végig ott töltöttem és nagyon csodálkozom, hogy nem várták meg legalább az aranyvasárnapot.


2013. dec. 25. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyi történt hogy a "fizikai" játékok kezdenek kimenni a divatból, ezért inkább elektronikai cuccokat vettek karira. Valami gebasz volt a Gulivernél (valamit nagyon elcsesztek, nem tudom pontosan mit és hatalmas veszteségük lett. A Guliver csődvédelmet kért maga ellen ezáltal a Bambini is. Ennyi történt, valami nem megy fullon nekik .
2013. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi de nem ezt kérdeztem, hanem azt, hogy aki ott dolgozik az mit észlelt és mi hogy történt.
2013. dec. 28. 08:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyit még tudok, hogy mindenki megkapta a decemberi fizetését SŐT MÉG ELŐLEGET IS ADTAK NEKIK KP -BAN A JANUÁRI MUNKÁÉRT. HA JÓL TUDOM ÍGY TÖRTÉNT DE HA NEM AKKOR NE HÜLYÉZZETEK LE LÉGYSZI.
2013. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A januári munkáért hogy kaptak volna előleget? DECEMBER van... De ami a híradásokban le van írva, azt én is olvastam, KÖSZI.
2013. dec. 29. 00:16
 5/8 anonim válasza:
Annyi, hogy az a szemét rabló banda megkapta, ami jár neki. A fogyasztóvédelem tiltólistáján gyakran megfordultak a saját importú játékaik és az eladók viselkedése is kritikán aluli volt, mind a vásárlók, mind pedig a munkamorál tekintetében.
2014. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a kérdésre valaki illetékes? Aki ott dolgozott?
2014. febr. 16. 19:10
 7/8 anonim válasza:
Ott dolgoztam, de alig kaptunk információt, csak annyit, hogy akkor nem kell többet jönni.
2014. febr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. És a munkaviszonyotok megszűnt rögtön? Vagy a szerződés időtartamára megmaradt?
2014. febr. 17. 09:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!