Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lány vagyok, elbírnék a BKV...

Lány vagyok, elbírnék a BKV ellenőr állással?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy nagyon elegem van. Főleg abból, hogy egy nyomi bolti eladó állásra is úgy kellene benyalnom magam, és tennem a szépet az interjúztatónak, mintha tényleg ez lenne az álmom. Mindig az igazat mondtam és kész. Persze soha sehova nem kellek, pedig megvan ezekhez a munkákhoz a végzettségem. Szóval ezért gondoltam arra, hgoy elmegyek ellenőrnek, ott csak nem kell ezt csináljam... Inkább nézem a jegyeket, vagy valami. Aztán eszembejutott, hogy nem túl sok női ellenőrt látok, lehet hogy azért, mert jobb erőnlét kell hozzá? Vagy nem tudom... Segítsetek légyszi! Személyes tapasztalatnak pláne örülök!!!
2013. dec. 27. 01:52
 1/3 anonim válasza:
100%
Az altalam eddig latott ellenorok harmada no volt. Ha nincs mimoza termeszeted, siman elbirod.
2013. dec. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ott is túljelentkezés van.
2013. dec. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
68%
Ha egy hónapban 30-szor úgy akarsz hazamenni, hogy pofon vágtak, leköptek, leku rváztak, illetve havi 1 alkalommal ezek mellett szaros 90 ezer forinttal, akkor minden további nélkül alkalmas vagy rá.
2013. dec. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!