Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Településőr, tudtok róla...

Településőr, tudtok róla valamit? Ki jelentkezhet, mik a feltételek, mennyit kereshet? Aki esetleg most ilyen minősítésben dolgozik, írjon már infókat, tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden településen lesz illetve már van,ahol működik is. Kb 80 nettó a fizetés,de menj be a hivatalba,mert a jegyző és a polgármester az,aki ebben az ügyben erről több tájékoztatást tud adni!
2009. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előírások: - 8 általános

- megfelelő egészségi állapot

- betöltött 18. életév

- büntetlen előélet

Havi br. 80.000. Ft-ért.

2009. nov. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Feltétel,hogy regisztrált munkanélküli legyen?Mert a fiam az, már egy éve lassan, neki keresnénk ilyen munkát. Dolgozik esetleg valaki az ismerőseitek közül,ilyen beosztásban, nehéz munka,veszélyes?
2009. nov. 28. 06:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom ezt jobb helyeken polgárőrnek hívják és többnyire önkéntes alapon müködik fizetés nélkül..


De aztán az is lehet hoyg csak oylan helyeken megy ez önkéntes alapon ahol szegény az önkormányzat (hol nem az)

2009. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem jól tudod, mert " jobb helyeken " vannak polgárőrök is, meg településőrök is, a 2 teljesen más....( a polgárőrség önkéntes, és ingyenes, de a településőrök nemrég "jöttek divatba",az olyan környékeken amerre mi is lakunk) És ők talán minimálbérért dolgoznak,az önkormányzatnál.. De sokat nem tudok én se, mert még elég új a dolog. Azért kérdeztem tőletek.
2009. dec. 2. 15:03
 6/6 A kérdező kommentje:
A 20 éves fiamat érdekelné a dolog, aki vagyonőri tanf. -ot is végzett.
2009. dec. 2. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!